sobota, 23 września 2017

Zarabiaj Nawet 10$ dziennie

English Version

 

ClixSense


Cześć dziś przedstawiam wam mega HIT ClixSense, na którym można sobie nieźle dorobić.
Początkujący mogą zarabiać nawet 10$ dziennie +, ale to już zależy od waszego zaangażowania, jeśli zaangażujesz się bardziej to zarobisz dużo więcej :)
Do ClixSense mogą rejestrować się osoby od 16 roku życia, wypłata od 10$ co można zebrać w 1 dzień.
Zarabiamy tutaj na wypełnianiu ankiet, wykonywaniu różnych zadań itd, bardzo dużo bonusów.
Wszystkie formy zarobku w ClixSense postaram się wam opisać poniżej:)
Zarabiaj na ankietach
Zarabiaj na wypełnianiu ankiet
Jak widzicie ankiet jest sporo, każda jest inaczej płatna inna czasowo do wypełnienia, Najdroższą ankietę jaką widziałem do tej pory to było chyba 6$ (co zdarza się bardzo rzadko, ale jednak się zdarza :P)

Pamiętaj, aby wypełnić dane profilowe , na które wskazuje druga strzałka na zdjęciu powyżej, po wypełnieniu tych danych na pewno dostaniesz kilka a nawet kilkanaście ankiet do wypełnienia, więc na samym początku od razu zarobisz 🙂

Należy jednak pamiętać, że nie do każdej ankiety się zakwalifikujemy, ale to nic i tak bardzo dużo jest ankiet i zarobki też sięgają wysoko:)
Teraz pokażę wam Oferty/zadania
Zarabiaj przez itnernet
 To są tzw. Offers, czyli wykonujemy dane zadanie i dostajemy za to prowizje, zadania w Offers są różne, mogą to być ankiety, zagranie w jakąś grę, zarejestrowanie się gdzieś, wzięcie udziału w darmowym konkursie itd.    
Teraz pokażę wam mini zadania (Taski)
Clixsense Task Zadania
To są tzw. Taski (Mini zadania) Po prostu wchodzimy w dane zadanie i mamy instrukcje co mamy zrobić, np: mamy wyszukać dane jakieś firmy w google, oczywiście mamy już gotowy link i podane przypuszczalne dane tej firmy, mamy tylko sprawdzić czy to się zgadza:)
Jak widać więc zarobków jest bardzo dużo, do niedawna ( 07.2017r) były dostępne jeszcze płatne reklamy, ale niestety ClixSense wykluczyło tę formę zarobku, mimo tego nadal jest bardzo dużo form zarobku:)
Teraz pokażę wam Bonusy na ClixSense za codzienną aktywność
Daily bonus Checklist bonus Clixsense
To jest tzw. Daily bonus, czyli dzienny bonus za aktywność, jeśli będziemy aktywni, to jak widzicie możemy dostać niezłe wynagrodzenie z samych dziennych bonusów.
Aby zakwalifikować się do dziennego bonusu musimy wykonać 2 Offers, 10Tasków(mini zadań) lub 1Offers i 5 Tasków oraz odwiedzić jedną podstronę Forum(wystarczy kliknąć i wyjść)
Jeśli spełnimy powyższe warunki otrzymujemy bonus 12% całej zarobionej przez nas w danym dniu kwoty, do tego dochodzi bonus 2% za ClixAddon, czyli wtyczkę od Clixsense, która informuje nas o nowych zadaniach,ankietach itd.
Wtyczka ta wygląda tak:
Clixsense
Oraz do tego bonus za codzienną aktywność również 2%.
Mało tego, istnieje również program affiliacyjny(Partnerski) Clixsense, gdzie za każdego poleconego przez nas użytkownika otrzymujemy 20% jego zarobków (czyli bardzo dużo) policz sobie jeśli jedna osoba zarobi minimum 5$ dziennie,czyli ty zarabiasz od niej 1$ dziennie dodatkowo, tak jak by za nic, tylko za to że jest to twój polecony i zarabia sobie:) Teraz policz sobie jak zdobędziesz 100 poleconych i każdy z nich zarobi te minimum 5$ dziennie, to dostajesz 100$ dziennie za darmo, tak jakby za nic + do tego twoje zarobki. Nie wspominam już nawet o większej ilości poleconych :), myślę że wystarczyło by tylko polecić program znajomym oraz rodzinie i już jesteśmy na wielkim +, a swój link do polecania Clixsense możesz promować gdzie tylko chcesz Facebook, twitter itd.
Zachęcam i zapraszam do działania :)

Tutaj się zarejestrujesz  ------> Kliknij

 
Jeśli będziesz miał problemy z rejestracją poniżej zamieszczam zrzut, który powinien ci to ułatwić
Clixsense rejestracja
Po rejestracji nie zapomnij potwierdzić swojego adresu e-mail
Logowanie wygląda tak
Clixsense zarabiaj
Jeśli się zdecydowałeś to pozdrawiam i życzę powodzenia oraz wysokich zarobków:)

Pamiętaj, że czasami nie ma żadnych ankiet przez 1 lub 2 dni, wtedy polecam zająć się zadaniami i Ofertami, a po 1,2 dniach napewno będzie kilka ankiet, także na pewno się odkujesz 🙂

Jeśli masz jakieś problemy,pytania dotyczące zarabiania w Clixsense, możesz śmiało pisać przez formularz kontaktowy na stronie, lub bezpośrednio na adres e-mail : Magnet22@o2.pl
Jeśli Clixsense to nie program dla ciebie to również Pozdrawiam i życzę Powodzenia:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj, jeśli już tu jesteś dodaj komentarz :)